Opis
Charakterystyka Hankook Ventus S1 evo3 K127 275/30 R21 98 Y
Hankook Ventus S1 evo3 K127 to model nastawiony na sportowe osiągi, połączone z wysokim poziomem bezpieczeństwa. Asymetryczny bieżnik podzielony jest na dwie strefy. Zewnętrzna strona odpowiada za sportowe prowadzenie, doskonałe trzymanie wyznaczonego toru jazdy w zakrętach oraz pełne panowanie nad samochodem. Zapewniają to samoblokujące się rowki oraz usztywnione ramię. Funkcją wewnętrznej strefy bieżnika jest utrzymanie przyczepności na mokrych nawierzchniach. System drenażu oraz zwiększona liczba bloków gwarantują krótkie drogi hamowania, oraz kontakt z nawierzchnią w czasie deszczu. Włókna aramidowe chronią Hankook Ventus S1 evo3 K127 przed odkształceniami. Ich niesamowita wytrzymałość zapewnia skuteczne zredukowanie sił, które działają na oponę w trakcie pokonywania zakrętów z dużą prędkością.
Zalety opon Hankook Ventus S1 evo3 K127
- Mieszanka gumowa Aqua Pine oparta o żywicę drzew iglastych i olej roślinny dla większej przyczepności oraz stabilności w czasie jazdy
- Włókna aramidowe dla zabezpieczenia przed odkształceniami
- Trzy szerokie rowki obwodowe zapewniające skuteczne i szybkie odprowadzanie wody
Zastosowanie opon Hankook Ventus S1 evo3 K127
Opona przeznaczona do samochodów sportowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Hankook |
| Model bieżnika | Ventus S1 evo3 K127 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 275/30 R21 |
| Kod producenta | 1024268 |
| Data produkcji | 2024 |
| Gwarancja | dożywotnia (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 98 (do 750 kg) |
| Indeks prędkości | Y (do 300 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa A |
| Hałas zewnętrzny | 73 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Waga | 12,754 kg |
| Informacje dodatkowe | K127 |







