Opis
Charakterystyka Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 SUV 255/55 R19 107 W
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 2 to model przeznaczony zarówno do większych samochodów osobowych, takich jak SUV.
Zastosowany asymetryczny bieżnik sprawia, że kierowca ma pełną kontrolę nad samochodem nawet przy dużych prędkościach. Jedna strona bieżnika odpowiada za jazdę na nawierzchni suchej, natomiast druga odpowiada za trakcję na nawierzchni mokrej, co w dużym stopniu poprawia bezpieczeństwo.
Najnowsza technologia producenta pozwoliła uzyskać bardzo krótką drogę hamowania oraz świetną przyczepność na suchej i mokrej nawierzchni.
Opona Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 2 została wykonana z innowacyjnej mieszanki o podwyższonej odporności na ścieranie, co w znacznym stopniu poprawia jej żywotność.
Dodatkowym atutem zastosowanej mieszanki jest jej niska waga, która wpływa na obniżenie oporów toczenia, co wpływa na obniżenie spalania.
Zalety opon Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 SUV
- Wysoka jakość klasy premium
- Doskonałe osiągi na każdej nawierzchni
- Krótka droga hamowania na suchej i mokrej nawierzchni
- Pełna kontrola jazdy
Zastosowanie opon Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 SUV
Produkt przeznaczony dla większych samochodów osobowych o dużej mocy, takich jak SUV.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Goodyear |
| Model bieżnika | Eagle F1 Asymmetric 2 SUV |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 255/55 R19 |
| Kod producenta | 541653 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 107 (do 975 kg) |
| Indeks prędkości | W (do 270 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa B |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Dodatkowe oznaczenia | EV – opony do samochodów hybrydowych i elektrycznych |
| Waga | 14,6 kg |
| Informacje dodatkowe | EVR-opony również do samochodów hybrydowych i elektrycznych|OE VOLKSWAGEN |







