Opis
Charakterystyka Kormoran Snow 185/65 R15 92 T
Kierunkowy bieżnik modelu Kormoran Snow zapewnia przyczepność na śniegu, błocie oraz mokrej nawierzchni. Klasyczny układ bloków w kształcie litery V został doposażony w gęsto rozłożoną sieć lameli w strefie barkowej. Dzięki takim rozwiązaniom ogumienie zachowuje maksymalną przyczepność i pozwala na dynamiczną jazdę po ośnieżonych drogach. Szerokie rowki w centralnej części opony skutecznie usuwają wodę oraz oczyszczają się z błota pośniegowego. W efekcie ryzyko wystąpienia aquaplaningu zostaje maksymalnie obniżone. Mieszanka gumowa, z której produkowane jest ogumienie Kormoran Snow, jest dostosowana do pracy w niskich temperaturach. Krzemionka oraz naturalny kauczuk w składzie gwarantują przyczepność i odpowiednią sztywność bez względu na warunki.
Zalety opon Kormoran Snow
- Bezpieczna i stabilna jazda po śniegu, dzięki masywnej części barkowej
- Wzór bieżnika inspirowany najlepszymi modelami zimowymi
- Efektywne odprowadzanie wody oraz błota pośniegowego
Zastosowanie opon Kormoran Snow
Opona przeznaczona do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Kormoran |
| Model bieżnika | Snow |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 185/65 R15 |
| Kod producenta | 701839 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 92 (do 630 kg) |
| Indeks prędkości | T (do 190 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 7,621 kg |







