Opis
Charakterystyka Pirelli Powergy All Season Sf 195/55 R15 89 V
Pirelli Powergy All Season Sf to wielosezonowy model klasy premium, który wykorzystuje rozwiązania pozwalające na bezpieczną i komfortową jazdę miejską przez cały rok. Zygzakowaty rowek środkowy we współpracy z rowkami poprzecznymi pozwala zrównoważyć nacisk na nawierzchnię oraz zoptymalizować wydajność na mokrej i ośnieżonej drodze. Bloki w kształcie litery „V” w strefie środkowej z funkcją wzajemnego blokowania poprawiają odporność na aquaplaning oraz zmniejszają hałas toczenia. Na całej szerokości bieżnika Pirelli Powergy All Season Sf rozmieszczono trójwymiarowe nacięcia o strukturze diamentu, które balansują skuteczność hamowania na mokrych, suchych i ośnieżonych drogach oraz zapewniają równomierne ścieranie bieżnika. Mieszanka gumowa z polimerami i systemem plastyfikatorów w składzie może zaoferować szeroki zakres temperatury pracy, dzięki czemu zachowuje elastyczność w ujemnych temperaturach oraz utrzymuje odpowiednią sztywność w dodatnich temperaturach.
Zalety opon Pirelli Powergy All Season Sf
- Trójwymiarowe nacięcia z wewnętrzną strukturą w kształcie diamentu dla efektywnego hamowania w każdych warunkach
- Wzór bieżnika zapewniający jednolity kontakt z nawierzchnią drogi
- Mieszanka gumowa ze składnikami zapewniającymi odpowiednie parametry w szerokim zakresie temperatur
Zastosowanie opon Pirelli Powergy All Season Sf
Opony przeznaczone do użytku przez cały rok w autach miejskich.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Pirelli |
| Model bieżnika | Powergy All Season Sf |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 195/55 R15 |
| Kod producenta | 4532900 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 7 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 89 (do 580 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 69 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Waga | 7,621 kg |







