Opis
Charakterystyka Tracmax A/S TRAC SAVER 185/65 R15 88 H
Całoroczny model Tracmax A/S Trac Saver został zaprojektowany z myślą o kierowcach, którzy pragną poruszać się na oponach o odpowiednich parametrach, ale nie zamierzają przeznaczać na nie zbyt dużej kwoty. Ogumienie oferuje krótkie drogi hamowania na mokrych nawierzchniach oraz skuteczność na drogach pokrytych śniegiem. Sprawność tego modelu w warunkach zimowych potwierdza certyfikat 3PMSF. Opony Tracmax A/S Trac Saver pasują do bardzo szerokiej gamy pojazdów – dostępne są w rozmiarach od 13 do 20 cali. Sprawdzą się przede wszystkim w samochodach miejskich. Docenią je kierowcy lekkich, zwrotnych aut, którzy rzadko wybierają się w dalekie trasy. To całoroczny model, który jest w stanie zaoferować bezpieczeństwo jazdy. Zimą skutecznie radzą sobie z odprowadzaniem błota pośniegowego, latem docenimy je za wysoką sterowność i komfort prowadzenia. Opony Tracmax A/S Trac Saver są również dostępne we wzmocnionym wariancie XL.
Zalety opon Tracmax A/S TRAC SAVER
- Ogumienie zapewniające odpowiednią jakość, dostępne w atrakcyjnej cenie
- Doskonałe do aut miejskich
- Opony całoroczne – oszczędność czasu i pieniędzy
Zastosowanie opon Tracmax A/S TRAC SAVER
Opony Tracmax A/S Trac Saver przeznaczone są do samochodów osobowych, które poruszają się głównie po drogach miejskich.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Tracmax |
| Model bieżnika | A/S TRAC SAVER |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 185/65 R15 |
| Kod producenta | TSR1506 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 2 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 88 (do 560 kg) |
| Indeks prędkości | H (do 210 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Waga | 7,1 kg |







