Opis
Charakterystyka Kumho Wintercraft WP52 235/55 R17 103 V
Kumho Wintercraft WP52 to opona wykorzystująca zaawansowane rozwiązania w celu zwiększenia bezpieczeństwa na ośnieżonych i oblodzonych drogach. Powierzchnię kierunkowego bieżnika pokrywają gęsto rozłożone lamele 3D, które zazębiają się w trakcie jazdy, zwiększając przyczepność na śniegu i lodzie. W ogumieniu wykorzystano również system wyrzutnika śniegu, który usprawnia odnajdywanie przyczepności w warunkach zimowych. Atutem Kumho WP52 jest także ramię 3D Deco redukujące poziom hałasu oraz wskaźnik ułatwiający kontrolę zużycia bieżnika bez konieczności stosowania miernika.
Zalety opon Kumho Wintercraft WP52
- Wyrzutnik śniegu ułatwiający lokalizację przyczepności zimą
- Lamele 3D dla lepszej skuteczności hamowania i wyższej trakcji w warunkach zimowych
- Ramię 3D Deco dla obniżenia poziomu hałasu
Zastosowanie opon Kumho Wintercraft WP52
Ogumienie przeznaczone do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Kumho |
| Model bieżnika | Wintercraft WP52 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 235/55 R17 |
| Kod producenta | 8808956366131 |
| Data produkcji | 2024 |
| Gwarancja | 6 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 103 (do 875 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 12,057 kg |







